יום ו', כז’ בתמוז תשע”ז
דף הבית מרחבי כיתה מרחבי מקצוע webtop מרחב מורים פינת היועצת יצירת קשר
english day
אלופי השחמט הם מכאן
השבוע נערכה תחרות השחמט בין בתי הספר היסודיים בעיר. את בית ספרנו יצגו ארבעה תלמידים- אורי רז, איתמר סעדי, איתן גרוסמן וניקול רחנייב משכבת ה'. האלופים שלנו זכו במקום הראשון וזכו בגביע, כל הכבוד!!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 94
תלמידים והורים יקרים. השבוע ציינו את יום השפה העברית שחל בכ"א בטבת. במהלך השבוע התקיימו פעילויות שונות ומגוונות בכיתות. בכל כיתה מכיתות ב'-ו' נבחר נציג שייצג את כיתתו בחידון "אלוף העברית". אתמול התקיים חידון בית ספרי בשלושה סבבים לפי שכבות הגיל: שכבת א'-ב', שכבת ג'-ד ושכבת ה'-ו'. החידון נחלק לשני חלקים וכלל שאלות מגוונות ומאתגרות בנושא השפה העברית. כלל המתמודדים קיבלו תעודת הערכה על השתתפותם בחידון ועל ייצוג כיתתם. הזוכים בתחרות כ"אלופי העברית" של ביה"ס זכו אף הם לתעודת "אלוף העברית" ובשי מטעם בי"ס. אנו גאים להכריז על אלופי העברית של ביה"ס לשנה"ל תשע"ז: הדר חייג מכיתה ב'2 יערה לומברוזו מכיתה ג'1 נאווה דגן מכיתה ו'1 ברכות לזוכים!!!!!
קרא עוד...
גינת שעשועים בשרת
אמנם לא פארק שעשועים מלא מתקנים אך השבוע הוקמה פינה קטנה ומטריפה שלא רק הקטנים נהנו ממנה. אפשר לטפס, לגלוש, לקפוץ, לזחול או סתם לרבוץ על המשטח הירוק ולהנות. כנסו לצפות בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 152
בבית ספר היסודי "שרת" בחולון לומדים הרבה דרך אייפד, ולא כגימיק. הטכנולוגיה היא ממילא חלק בלתי נפרד מעולם הילדים, אומרת רוית סירי, מנהלת בית הספר. שימוש בה גורם להם להיות שותפים, פעילים ומעורבים בלמידה. ולא, לא, ושוב לא: זה לא בא על חשבון ערכים...... כנסו כדי לקרוא את המשך הכתבה
קרא עוד...
מצגת מצעד הספרים תשע"ז
בחירות מצעד הספרים תשע"ז יוצאות לדרך.... מה יהיה הספר האהוב ביותר על תלמידי שכבות א'-ג' ו- ד'-ו'?כל התוצאות בתום הבחירות.
קרא עוד...
מהו ספר ילדים האהוב ביותר עליכם? כנסו לכתבה וצפו בתוצאות הסקר שנערך בקרב כל תלמידי בית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
ספריית פיג'מה היא תכנית שמטרתה להנחיל לילדים אהבה לקריאה ולספרים ולעודד דיון בערכים יהודיים בחיק המשפחה ובגן הילדים. התוכנית נוסדה על ידי קרן הרולד גרינספון, והיא פועלת בשיתוף פעולה עם משרד החינוך. כנסו לצפות בתמונות מאירוע הפתיחה לשכבות א-ב
קרא עוד...
השנה נלמד על הסופר, המשורר והסטיריקן אפרים סידון. לחצו על התמונה וכנסו לאתר היעודי שנבנה על ידי המורה מיטל פרקש ובו תמצאו מידע על היוצר, מבחר ספריו ותקצירים.
קרא עוד...
יחודו של יוצר
כוכבי חודש אפריל
חודש אדר מתאפיין בערך הנתינה. בבית הספר התקיימו מספר מחוות מרגשות שהדגישו את רוח הנתינה והרצון לתרום ולעזור שהשותפים היו כל באי הקהילה- הורים, מורים ותלמידים. לפניכם מספר תודות מגורמים שונים שנתרמו בזכותנו. על הפרוייקט ניצחה גלית יעקובסון הסגנית, כל הכבוד לכל השותפים!
קרא עוד...
מפתח הלב
יריד מדעים
צוות מנצח ואלוף...מיחזרנו בשנה זאת קרוב ל 75,000 בקבוקי פיקדון!!! להלן הכיתות המנצחות בתחרות השנתית: מקום 1 כיתה ד'2 - 12,354 בקבוקי פיקדון!!!! יוצאים ליום כייף בחוויה האולימפית ביום חמישי 29.6 בין השעות 9:00 - 12:30!! מקום 2 כיתה ד'4 - 9393 בקבוקי פיקדון. יקבלו סרט ופיצה בכיתה מקום 3 כיתה א'1 6091 בקבוקי פיקדון יקבלו סרט ופופקורן בכיתה. כל הכבוד לכולכם על הישג מרשים של מיחזור גם בשנה זאת - גאווה!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אות המיחזור הוענק ע"י השר להגנת הסביבה לבית ספר משה שרת ! בטקס מרגש ומכובד העניק שר להגנת הסביבה את אות המיחזור לבתי הספר על ההישגים של שנת תשע"ו.כזכור, בית הספר משה שרת חולון קיבל את המקום השלישי והמכובד על איסוף של 71,000 בקבוקים בשנה שעברה. להמשך הכתבה ותמונות מהטקס
קרא עוד...
היכנסו וצפו בטבלת הכיתות המתעדכנת מידי שבועיים.איזו כיתה עומדת בראש?
קרא עוד...
כל האירועים, הטיולים, הפעילויות ועוד... היכנסו ללוח החודש
קרא עוד...
קרא עוד...
באילו הצגות ומופעים נצפה השנה? באילו מוזיאונים נבקר?כל הפרטים והתאריכים מצויינים כאן
קרא עוד...
קרא עוד...
אירועים, תמונות, מסיבות ועוד בדף הפייסבוק שלפניכם
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין תאריכים 5-10 בפברואר 2017, ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה". לכאן יעלו תוצרי התלמידים בעיקבות שיעורים שיוקדשו לנושא.
קרא עוד...

במסגרת תרגיל התגוננות ארצי, יקיים משרד החינוך תרגיל "למידה מרחוק" בחירום, ביום א' 12 בפברואר 2017. במהלך התרגיל יתרגלו המורים והתלמידים את המערכות "ללמידה מרחוק" שיופעלו בזמן חירום. תרגיל "למידה מרחוק" בחירום מיועד להיכרות והתנסות של התלמידים עם תכנים לימודיים מתוקשבים ולניהול שיח עם המורה במרחב הלמידה הכיתתי שבאתר בית הספר וכן היכולת של ספקי התוכן והתשתיות ללמידה מרחוק לתת מענה אפקטיבי בזמן חירום.
קרא עוד...
קרא עוד...
תנועה לשקט
חגים ומועדים
מהווי בית הספר
ספריה
חינוך חברתי
בית ספר ירוק
בשרות לקהילה
הנהגת הורים
לקראת כתה א
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
מרחב תקשוב
זה"ב בשרת
אורח חיים בריא
קרן קרב
מועצת התלמידים
מערכת שעות
ארכיון


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS