יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתה מרחבי מקצוע webtop מרחב מורים פינת היועצת יצירת קשר
קרא עוד...
היכנסו וצפו בטבלת הכיתות המתעדכנת מידי שבועיים.איזו כיתה עומדת בראש?
קרא עוד...
בטקס הענקת אות המיחזור לשנת 2018, שהתקיים בבית המועצה לישראל יפה, זו השנה ה-11 ברציפות, הוענקו למוסדות החינוך בארץ, מובילי מיחזור מכלי משקה החייבים בפיקדון, אות הוקרה על הצטיינות בשיעורי מיחזור גבוהים לשנת הלימודים תשע"ח ותרומתם הרבה לסביבה. השנה, נאספו מעל- 5 מיליון מיכלי משקה על ידי מוסדות החינוך, שיא כל הזמנים. בית ספרנו זכה במקום הרביעי והמכובד, כל הכבוד!
קרא עוד...
קרא עוד...
יריד מדעים
צוות מנצח ואלוף...מיחזרנו בשנה זאת קרוב ל 75,000 בקבוקי פיקדון!!! להלן הכיתות המנצחות בתחרות השנתית: מקום 1 כיתה ד'2 - 12,354 בקבוקי פיקדון!!!! יוצאים ליום כייף בחוויה האולימפית ביום חמישי 29.6 בין השעות 9:00 - 12:30!! מקום 2 כיתה ד'4 - 9393 בקבוקי פיקדון. יקבלו סרט ופיצה בכיתה מקום 3 כיתה א'1 6091 בקבוקי פיקדון יקבלו סרט ופופקורן בכיתה. כל הכבוד לכולכם על הישג מרשים של מיחזור גם בשנה זאת - גאווה!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פסח בפתח וזה הזמן לנקות את הבית... גם השנה מתקיימת תחרות עירונית של איסוף פסולת אלקטרונית והעברתה לפירוק ולמיחזור!!! התחרות תתחיל מחר ותימשך עד ה - 28.3.16 , יום המעשים הטובים, ביום זה או תדאג עיריית חולון לשלוח רכב איסוף אל בית הספר ולשקול את הפסולת.
קרא עוד...
שבוע מדעים וערכים בסימן "מושיטים יד לעזרה ומגלים אחריות לאדם, לטבע ולסביבה" יתקיים בשבוע שבין 5.2-10.2 השבוע יפתח ביום שישי הקרוב בטקס חגיגי של תלמידי כיתה ג'2. במהלך השבוע יהיו פעילויות של המועצה הירוקה ומועצת התלמידים, הדרכות, סדנאות, הפעלות ייחודיות, יציאות לסיורים מדעיים ועוד ועוד...
קרא עוד...
אות המיחזור הוענק ע"י השר להגנת הסביבה לבית ספר משה שרת ! בטקס מרגש ומכובד העניק שר להגנת הסביבה את אות המיחזור לבתי הספר על ההישגים של שנת תשע"ו.כזכור, בית הספר משה שרת חולון קיבל את המקום השלישי והמכובד על איסוף של 71,000 בקבוקים בשנה שעברה. להמשך הכתבה ותמונות מהטקס
קרא עוד...
אנו מאמינים שמחזור הנו דרך חיים שיש לחנך אליו, לא רק ע"י למידה בבית הספר אלא גם בדוגמה ובעשייה אמיתית שמחנכת, מעודדת ומעוררת את המודעות לדפוסי התנהגות ולאורח חיים של הפרדת חומרים למחזור. זאת הסיבה שבית ספרנו שוקד על מחזור חומרים שונים: בקבוקים, נייר וסוללות ומטמיע פרויקטים סביבתיים שונים לכלל השכבות.
קרא עוד...
ספריה
חגים ומועדים
מהווי בית הספר
בית ספר ירוק
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
חינוך חברתי
בשרות לקהילה
הנהגת הורים
מרחב תקשוב
לקראת כתה א
קרן קרב
זה"ב בשרת
אורח חיים בריא
מועצת התלמידים
מערכת שעות
ארכיון תשעז
ארכיון תשע"ח