יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתה מרחבי מקצוע webtop מרחב מורים פינת היועצת יצירת קשר
בית ספר משה שרת שם על דיגלו את קידום נושא הזהירות בדרכים. בית הספר הינו בית הספר היחיד בעיר אשר לקח חלק בתחרות ארצית לקידום הזה״ב וזכה בפרס ארצי למצוינות בזה״ב.
קרא עוד...
22:13 (08/06/15) פזית אהרוני
בית ספר משה שרת שם על דיגלו את קידום נושא הזהירות בדרכים. בית הספר הינו בית הספר היחיד בעיר אשר לקח חלק בתחרות ארצית לקידום הזה״ב וזכה בפרס ארצי למצוינות בזה״ב. ב18.3 התכנסה ועדה מחוזית מטעם משרד החינוך לביקור בביה״ס על מנת לבחון את העשייה הבית ספרית הרבה בתחום שהוצגה ע״י שגרירי הזה״ב- שכבת ה׳, הועדה צפתה בשיעורים מגוונים כגון; שיעור מתוקשב של משחקי זה״ב שנבנו ע״י תלמידי ו׳, הצגת אנימציות זה״ב שנבנו ע״י שכבת ה׳, שיעורי אוריינות ומדעים בנושא זה״ב, שיעור חונכות שנבנה ע״י תלמידי ו אשר לימדו את תלמידי ד׳, פעילות חונכות לילדי הגן- יצירת עפיפוני זה״ב, ויום ספורט בסימן זה״ב לשכבות א-ב.מנהלת ביה״ס רוית סירי, רכזת זה״ב עדי ספורטה, שגרירי הזה״ב - תלמידי שכבת ה׳ וצוות המורים כולו נרתם לעשייה ולקידום הנושא. השופטים התרשמו מאוד והיום-ה8/6 התקיים טקס המצוינות בזהירות בדרכים בירושלים.מאי פרדו, תלמידת כיתה ה׳ נבחרה לנאום את ״דבר התלמיד״ ותלמידי ביה״ס הביאו לביה״ס המון כבוד וגאווה על הצגת העשייה הרבה לקידום הנושא.
שכבת ה' מייצגת את ביה"ס כ"שגרירי זה"ב" ומקדמת את המודעות לזהירות בדרכים בביה"ס בדרכים שונות. תלמידי ה'2 נבחרו לקחת חלק בצילום סרט אשר יצג את ביה"ס בתחרות "דרך העדשה" מטעם אור ירוק.
קרא עוד...
בית ספרנו מועמד לפרס על קידום נושא הזהירות בדרכים. ביום רביעי ה- 18.3 מגיעה לבית הספר ועדה מחוזית על מנת לבחון את הפעילויות והתוצרים שנעשו על ידי הילדים במסגרת שיעורי עצמאים בשטח, זה"ב, יצירה מתוקשבת ומחשבים. נאחל בהצלחה לעדי, רכזת זה"ב לקראת הביקור.
קרא עוד...
קרא עוד...
הפנינג תפוח בדבש- המשכנע, תערוכת חנוכיות ממוחזרות ויום הליכת הזה"ב
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תמונות מתוך הפנינג תפוח בדבש: רכב מתהפך, תחרות כרזות, עמדות יצירה
קרא עוד...
קרא עוד...
מצגות תלמידים במסגרת שיעורי חונכות משנת הלימודים תשע"ד
קרא עוד...
ספריה
חגים ומועדים
מהווי בית הספר
בית ספר ירוק
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
חינוך חברתי
בשרות לקהילה
הנהגת הורים
מרחב תקשוב
לקראת כתה א
קרן קרב
זה"ב בשרת
אורח חיים בריא
מועצת התלמידים
מערכת שעות
ארכיון תשעז
ארכיון תשע"ח