יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתה מרחבי מקצוע webtop מרחב מורים פינת היועצת יצירת קשר
אולימפידת התכנות הלאומית
בגמר אליפות הסייבר שנערך ב- 11.4.2016 זכתה הנבחרת המוכשרת של בית הספר במקום השלישי והמכובד לתלמידי כיתות ג'-ד': איתן גרוסמן ואביגיל ברזילי מכיתה ג'1, אסף טלמון מכיתה ד'2 ובת חן נקש מכיתה ד'3. כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לאחר שבועיים של למידה סביב יצירותיו של יהודה אטלס, יפגשו תלמידי בית הספר עם הסופר ביום שני 24.11.14 בטקס שיערכו תלמידי כתה ד'4 והמורה מיכל. בתום הטקס יפנו התלמידים ליהודה אטלס שאלות שחיברו בנוגע ליצירותיו. בהמשך היום, הסופר ישתתף בסדנאות בכיתות ג'- ו '. תמונות וחוויות ממפגש עם סופר בכתבה הבאה
קרא עוד...
פרסום והרשמה לקייטנות הדיגיטליות ​(של משרד החינוך) ​ של הקיץ יוצא לדרך. ​ ​
קרא עוד...
הכל החל לפני יותר מעשרים שנה, כאשר אדם אחד בשם איאן קירנן יצא לתחרות שיט סביב העולם. כאשר חזר לארצו (אוסטרליה), ולאחר שבמסעו נחשף לזיהום המתפשט באוקיינוסים, צץ במוחו רעיון פשוט אבל מאוד מוצלח שגורם לאנשים, ארגונים וחברות לעזוב את הכיתות, המחשב ושאר הפעילויות הרגילות ולצאת החוצה לנקות- מבצע ניקיון כללי שיצוין ביום מיוחד! בתחילתה של המהפכה השתתפו הוא וחבריו בפעולת ניקיון של נמל סידני. שנה לאחר מכן, הם ארגנו יום ניקיון לאומי באוסטרליה, ומשם בתמיכת האו"ם הפכו את האירוע המוצלח ליום ניקיון בינלאומי!
קרא עוד...
חדש בבית ספרנו!!! היום 1.12 הוקמה בחצר בית הספר בקתת עץ שתשמש ככיתה פתוחה מקום לפעילות והדרכה בנושאי סביבה וקיימות, גיאוגרפיה ומורשת וכן תשמש מקום למפגש, מנוחה ומשחק בהפסקות. תודות למורה ליהי ולצוות מדעים על היוזמה. כנסו לכתבה לפרטים על מטרות, פעילויות ועוד.
קרא עוד...
ב- 22 באפריל יחגגו למעלה ממיליארד בני אדם ברחבי העולם את יום השנה ה-45 ל"יום כדור הארץ העולמי". קהילות העולם כולו מבייג'ין עד קהיר, ממלבורן עד לונדון, ממדריד עד יוהנסבורג, ומריו עד ניו יורק יכריזו על דאגתם לכדור הארץ, ויקראו לנקוט פעולה לשמירה על כדור הארץ. המטרה המקורית בשנת 1970 הייתה לגרום לאנשים להפגין אכפתיות ודאגה לסביבה, כך שהנושא יעלה על סדר היום של הממשלה. האירוע הפך להפגנה ארצית הנערכת מדי שנה -(ארה"ב) לציון חשיבות איכות הסביבה. אתר יום כדור הארץ העולמי קורא לאקטיביזם של אזרחי העולם ביום כדור הארץ 2015, תחת הסיסמא: "זה התור שלנו להוביל" - It's our turn to lead
קרא עוד...
המרכז הישראלי למצוינות בחינוך הכריז על הפעלת תחרות ארצית בנושא חקר החלל והאסטרונומיה לתלמידי בתי-הספר היסודיים בחסות משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, בשיתוף משרד החינוך ובסיוע קרן המלגות הממשלתית ע”ש אילן רמון.
קרא עוד...
הצגה משעשעת המקרבת את הילדים לנושא החשוב של מיחזור ואיכות הסביבה.טוני קרטוני הוא יצור מצחיק שעשוי מקרטון. יום אחד הוא נזרק לפח האשפה ומבין שמכאן, הדרך לערי האשפה הנוראיות היא קצרה...הוא מחליט לברוח מפח האשפה ויוצא למסע מרתק, שבסופו יגלה מאין הגיע וכיצד יוכל לשנות את גורלו.
קרא עוד...
בשבוע הבא יתקיים בבית ספרנו שבוע מיוחד, שבוע מדעים וערכים בסימן אחריות לטבע, לאדם ולסביבה. במסגרת שבוע זה ייהנו תלמידינו ממגוון הפעלות ופעילויות המדגישות את ערכי המדעים והערכים עליהם בית הספר שוקד; סדנאות יצירה מחומרים ממוחזרים, מעגלי שיח, הרצאות מדעיות, הרצאות מטעם חברת החשמל, מערכי שיעור המועברים על ידי תלמידי מועצת תלמידים ומועצה ירוקה, הפסקות פעילות ועוד ועוד. מאחלים לתלמידנו שבוע מוצלח ומהנה לצד הפקת למידות חדשות ומשמעותיות. כנסו לכתבה וקיראו על אירועי הימים וצפו בתמונות השבוע.
קרא עוד...
רגע לפני החופשה מעדכנים אתכם בתהליכים סביבתיים מרגשים וחשובים המתרחשים בכותלי בית ספרנו:
קרא עוד...
ספריה
חגים ומועדים
מהווי בית הספר
בית ספר ירוק
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
חינוך חברתי
בשרות לקהילה
הנהגת הורים
מרחב תקשוב
לקראת כתה א
קרן קרב
זה"ב בשרת
אורח חיים בריא
מועצת התלמידים
מערכת שעות
ארכיון תשעז
ארכיון תשע"ה  
ארכיון תשע"ו  
ארכיון תשע"ח