יום ב', יט’ בתמוז תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתה מרחבי מקצוע webtop מרחב מורים פינת היועצת יצירת קשר
ארכיון תשע"ה   |  ארכיון תשע"ו
כוכבי חודש אפריל
כוכבי חודש פברואר
טקס ערך חודש טבת- ניהול קונפליקטים כיתה ד'2
כוכבי חודש דצמבר
כוכבי שרת לחודש נובמבר
מצגת מצעד הספרים תשע"ז
בחירות מצעד הספרים תשע"ז יוצאות לדרך.... מה יהיה הספר האהוב ביותר על תלמידי שכבות א'-ג' ו- ד'-ו'?כל התוצאות בתום הבחירות.
קרא עוד...
מהו ספר ילדים האהוב ביותר עליכם? כנסו לכתבה וצפו בתוצאות הסקר שנערך בקרב כל תלמידי בית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
ספריית פיג'מה היא תכנית שמטרתה להנחיל לילדים אהבה לקריאה ולספרים ולעודד דיון בערכים יהודיים בחיק המשפחה ובגן הילדים. התוכנית נוסדה על ידי קרן הרולד גרינספון, והיא פועלת בשיתוף פעולה עם משרד החינוך. כנסו לצפות בתמונות מאירוע הפתיחה לשכבות א-ב
קרא עוד...
השנה נלמד על הסופר, המשורר והסטיריקן אפרים סידון. לחצו על התמונה וכנסו לאתר היעודי שנבנה על ידי המורה מיטל פרקש ובו תמצאו מידע על היוצר, מבחר ספריו ותקצירים.
קרא עוד...
ביום שלישי 24.12 התקיים מפגש עם הסופרת סיגלית דיל בבית ספרנו בו העבירה סדנה לכיתות ג'-ד' אודות ספריה.סיגלית דיל כותבת ספרים מסתוריים הכתובים בשפתם של הילדים ומאוד מאוד מרתקים אותם.בין הספרים שכתבה: "תלתלים מכושפים", "הפנימיה שלא הייתה", "אנשי הקירות" ועוד.ביום חמישי הקרוב - 26.11 בשעה 18:00 תגיע סיגלית דיל לקניון חולון (ברחבת הקניון על הבמה) ותחתום על ספריה.לכל המעוניינים - ממליצה בחום...
קרא עוד...
החל מחודש ספטמבר 2015 עד סוף חודש ינואר 2016, במסגרת בית הספר או באופן ישיר, יכול כל תלמיד/ה מכיתה ג' עד ו' לשלוח לתחרות יצירה אחת בלבד, שיר או סיפור מקורי, עד 200 מילים, על גבי עמוד אחד בלבד. על דף היצירה עצמו או בגבו, יש לציין בכתב ברור את הפרטים הבאים: שם מלא של מחבר/ת היצירה, כיתה, שם בית הספר, טלפון של בית הספר והבית, כתובת פרטית מלאה כולל מיקוד. לפרטים נוספים, לחצו על המשך כתבה
קרא עוד...
ביום שישי התקיים יריד מכירת ספרים יד שניה שחתם את שבוע הספר בבית הספר. בשבוע זה התקיימו פעילויות מגוונות בכל השכבות: הפעלת משחקים דיגיטליים שיצרו התלמידים, פעילות עם מאיירת נורית צרפתי, משחק חפש את המטמון באווירת מצעד הספרים, הפסקות פעילות ועוד. לפניכם מקבץ תמונות מהיריד.
קרא עוד...

ביום שני בתאריך 1.6.15 נקיים יום שיא בנושא מצעד הספרים. ביום זה יערכו בכיתות פעילויות המשלבות בין אהבת הספר לבין היצירה המתוקשבת. ביום זה נזכה לביקור של בעלי מקצוע ממשרד החינוך ומהרשות.
קרא עוד...
גינת שעשועים בשרת
אמנם לא פארק שעשועים מלא מתקנים אך השבוע הוקמה פינה קטנה ומטריפה שלא רק הקטנים נהנו ממנה. אפשר לטפס, לגלוש, לקפוץ, לזחול או סתם לרבוץ על המשטח הירוק ולהנות. כנסו לצפות בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בבית ספר היסודי "שרת" בחולון לומדים הרבה דרך אייפד, ולא כגימיק. הטכנולוגיה היא ממילא חלק בלתי נפרד מעולם הילדים, אומרת רוית סירי, מנהלת בית הספר. שימוש בה גורם להם להיות שותפים, פעילים ומעורבים בלמידה. ולא, לא, ושוב לא: זה לא בא על חשבון ערכים...... כנסו כדי לקרוא את המשך הכתבה
קרא עוד...
מועצת התלמידים והנהגת ההורים כיבדו בבוקר את פני התלמידים בטעימות מתוקות של תפוח בדבש..
קרא עוד...
לפניכם מבחר תמונות שצולמו על ידי המורה ליאור בורי מהיום החווייתי במיני ישראל
קרא עוד...
english day
אלופי השחמט הם מכאן
השבוע נערכה תחרות השחמט בין בתי הספר היסודיים בעיר. את בית ספרנו יצגו ארבעה תלמידים- אורי רז, איתמר סעדי, איתן גרוסמן וניקול רחנייב משכבת ה'. האלופים שלנו זכו במקום הראשון וזכו בגביע, כל הכבוד!!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תלמידים והורים יקרים. השבוע ציינו את יום השפה העברית שחל בכ"א בטבת. במהלך השבוע התקיימו פעילויות שונות ומגוונות בכיתות. בכל כיתה מכיתות ב'-ו' נבחר נציג שייצג את כיתתו בחידון "אלוף העברית". אתמול התקיים חידון בית ספרי בשלושה סבבים לפי שכבות הגיל: שכבת א'-ב', שכבת ג'-ד ושכבת ה'-ו'. החידון נחלק לשני חלקים וכלל שאלות מגוונות ומאתגרות בנושא השפה העברית. כלל המתמודדים קיבלו תעודת הערכה על השתתפותם בחידון ועל ייצוג כיתתם. הזוכים בתחרות כ"אלופי העברית" של ביה"ס זכו אף הם לתעודת "אלוף העברית" ובשי מטעם בי"ס. אנו גאים להכריז על אלופי העברית של ביה"ס לשנה"ל תשע"ז: הדר חייג מכיתה ב'2 יערה לומברוזו מכיתה ג'1 נאווה דגן מכיתה ו'1 ברכות לזוכים!!!!!
קרא עוד...
אולימפידת התכנות הלאומית
בגמר אליפות הסייבר שנערך ב- 11.4.2016 זכתה הנבחרת המוכשרת של בית הספר במקום השלישי והמכובד לתלמידי כיתות ג'-ד': איתן גרוסמן ואביגיל ברזילי מכיתה ג'1, אסף טלמון מכיתה ד'2 ובת חן נקש מכיתה ד'3. כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 400
ספריה
חגים ומועדים
מהווי בית הספר
בית ספר ירוק
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
חינוך חברתי
בשרות לקהילה
הנהגת הורים
מרחב תקשוב
לקראת כתה א
קרן קרב
זה"ב בשרת
אורח חיים בריא
מועצת התלמידים
מערכת שעות
ארכיון תשעז
ארכיון תשע"ה  
ארכיון תשע"ו  
ארכיון תשע"ח